Kodėl turėtumėte turėti jump starterį – priežastys, kodėl verta jį įsigyti.

Ar kada nors buvote tokioje situacijoje, kai iš ryto, atšalus orams, Jūsų automobilis neužsivedė? Tada turbut teko ieškoti kaimynų, arba skambinti draugams, kad jie padėtu užvesti Jūsų automobilį. Ne visi kaimynai turi “krokodilus” (automobilio užvedimo laidai), arba ne visi noriai leidžia “užkurti” automobilį nuo savo mašinos.
Galbūt net teko kviestis techninė automobilo pagalbą, kad ši padėtu Jums užvesti varyklį. Kiekvienas toks iškvietimas apsieina nemaža pinigų sumą ir užima nemažai laiko. Šiais laikais, kai visi turi įtemptus darbo grafikus,visur skuba, tokia situacija gali ne tik paploninti Jums piniginę bet ir nemenkai pakeisti Jūsų planus.

Įsigykite “JFEGWO” užvedimo įrenginį ir greitai pradėkite judėti. Nešiojamas starteris gali būti išgelbėjimas. Jis gali greitai užvesti automobilį, kai akumuliatorius yra išsikrovęs, ir jums nereikia antrojo automobilio ar papildomų rankų poros.

Geriausias laikas įsigyti nešiojamąjį starterį nėra tada, kai įstrigote kelyje su išsikrovusiu akumuliatoriumi, o turėti ji su savimi visada, kai gali prireikti. Kompaktiškas, prieinamas ir paprastas naudoti, jis yra pakankamai mažas, kad tilptų į pirštinių skyrių ir per kelias sekundes užves jūsų automobilį.

Užkūrimo įrenginys su oro kompresoriumi suteikia reikiamą įtampą ir srovės stiprumą, kad išeikvotas akumuliatorius būtų atgaivintas. Jis taip pat gali užpildyti nesandarią padangą, kol atvyksite į servisą remontuoti. Taip pat galite naudoti namuose – pripūsti matrasą, vaikų zaislus ir t.t.

Momentinis greitas startas
Kai išsenka jūsų automobilio akumuliatorius, norite jį kuo greičiau pradėti veikti, kad galėtumėte grįžti į kelią. JFEGWO akimirksniu paleidžia 12 V automobilius.

Greitai pripučia nuleistas padangas
Jei patikrinsite padangų slėgį ir pastebėsite, kad jas reikia šiek tiek pripūsti, naudokite šį užvedimą, kad atliktumėte darbą. Jo oro kompresorius leidžia greitai pripūsti automobilių, dviračių ir motociklų padangas. Jo ekranas rodo padangų slėgį, padedantį išvengti per didelio padangų pripūtimo.

Įkrauna jūsų įrenginius
Jei daug laiko praleidžiate kelyje, jūsų telefonas ar planšetinis kompiuteris gali išsikrauti ir gali nutrukti bendravimas su likusiu pasauliu. Geros naujienos yra tai, kad šis starteris taip pat veikia kaip maitinimo blokas ir greitai įkraus jūsų išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ir kitus elektroninius įrenginius. Jo galinga baterija maitina jūsų įrenginius bet kuriuo dienos ar nakties metu.

Taip pat galite naudoti šviesos diodus avarinėms situacijoms.
LED lemputės gali būti labai naudingos, kai naudojate starterį prasto matomumo aplinkoje. JFEGWO turi LED lemputes su trimis apšvietimo režimais. Nepertraukiamo apšvietimo režimas gali padėti užvesti automobilį tamsoje ir situacijose, kai reikia daugiau šviesos. Strobe ir SOS šviesos režimai gali būti labai naudingi kritinių situacijų ir stichinių nelaimių metu. Pavyzdžiui, jie gali padėti pirmiesiems gelbėtojams jus nustatyti.